הרחקת יונים מבניין מגורים

 
כאשר הנכם מתגוררים בבית פרטי וקיימת בעיית יונים במקום, האחריות להרחקת יונים חלה עליכם והבחירה בחברה שתבצע את ההרחקת יונים מביתכם, חלה אף היא עליכם. לעומת זאת, כאשר מדובר במטרד היונים בבניין מגורים, האחריות להרחקת היונים חלה על ועד הבית.

במקרים אלה, מומלץ להתקין רשת יונים על גבי כל אורך הבניין, על מנת שהרחקת היונים תהיה אפקטיבית וחסכונית כמה שניתן.
יונים יופיעו בשטח הבניין מגורים שלכם, על גבי עיגולי ממ"ד, שאלה הפתחים הנמצאים בצד החיצוני של חדרי ממ"ד, כמו כן יופיעו היונים על גבי אדני חלונות, מרפסות, ומסתורי כביסה.

קיימות מספר שיטות שונות להרחקת יונים מבנייני מגורים, ביניהם פרישת והתקנת דוקרנים על גבי אדני חלונות ומעקות, וכן על גבי מרפסות. במסתורי כביסה מתקינים רשת נגד יונים, דבר המאתגר מאוד, שכן המרחיק יונים נדרש לפרוש את הרשת על גבי הבניין מלמעלה עד ללמטה באמצעות ציוד סנפלינג המאבטח אותו בעת ביצוע העבודה.

שיטה נוספת להרחקת יונים במרפסות שמש, הינה סגירת המרפסת באמצעות רשת חופה מיוחדת. עושים שימוש ברשת שקופה אשר אינה פוגעת בנראות המקום, רשת זו מונעת מהיונים להתיישב אצלכם במרפסת. הסגירה הינה הרמטית לכול אורך המרפסת, במצב אשר לא מאפשר פתחים ליונים להגיע אליכם.

הרחקת יונים מבנייני מגורים אצל שוסטר הרחקת יונים נעשית באופן מקצועי לחלוטין! אצלנו תהנו משירות הרחקת יונים לצמיתות מבנייני מגורים! אנו מומחים בביצוע עבודות סנפלינג להתקנת רשתות נגד יונים על גבי בנייני מגורים, התקנת רשת חופה להרחקת יונים, התקנת דוקרנים נגד יונים על גבי אדני חלונות, עיגולי ממ"ד ועוד.


לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם בטופס הבא, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון