הרחקת יונים מפרגולה

 
שוב פעם נתקלתם ביונים בשטח הביתי שלכם? עשיתם כל מה שהנכם יודעים אודות הרחקת יונים בשיטה ביתית והם עדיין מתעקשות להופיע בשנית?

אין ספק, צריך לשים לזה סוף וכמה שיותר מהר! זה מטריד, מציק, מלכלך ולא נראה טוב!

אז מה עושים? איך מרחיקים? באילו שיטות משתמשים?

על מנת לענות על שאלות אלו, צריך להבין מדוע היונים מופיעות אצלכם. היונים המוכרות לנו נודדות ממקום למקום, ומבקשות להמשיך את קיומם על ידי הבאת צאצאים מרובים כמה שניתן. היונים אינם בוחלות איפה ומתי זה יקרה, כל מקום הנראה להם נוח וזמין לעשות זאת, הם יעשו זאת. ועל הדרך יגרמו למטרד רב המשאיר לכלוך רב של לשלשת יונים ונוצות, העלול לסכן את כל מי שבא עם זה במגע.

המקומות הנפוצים ליונים ביותר, אשר תוכלו להיתקל בהם בשטח הביתי שלכם, הינם:

מסתורי כביסה, כוכים, אדני חלונות, מרפסות, על גבי גגות רעפים ופרגולות.

רבות דובר על שיטות להרחקת יונים ביתיות, בהם נהוג לתלות דיסקים על גבי התקרה ולקוות שהיונים יסתנוורו מהם ויתעופפו להם, או לחלופין, להדביק חתיכת נייר כסף על משטח ישר ולקוות לתוצאה דומה. אין עם זה בעיה, העניין הוא שלא תמיד שיטות הרחקת יונים אלה עובדות, ובמידה והם כן עובדות, הם לא ישיגו לכם הרחקת יונים לצמיתות, כפי שהנכם בוודאי רוצים ומייחלים לכך.

אצל חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר בעלת מוניטין וניסיון רב, תמיד תוכלו להשיג הרחקת יונים לצמיתות, באמצעות שיטות הרחקת יונים אשר נמצאו כעובדות ויעילות על ידי התקנת רשתות להרחקת יונים ודוקרנים נגד יונים בהתאמה.
השיטות השונות להרחקת יונים אשר נעשות אצל חברה מקצועית להרחקת יונים, משתנות בהתאם למיקום המבוקש. הרחקת יונים ממסתור כביסה למשל תהיה שונה מהרחקת יונים מפרגולה.
 
איך מרחיקים יונים מפרגולה?
הרחקת יונים מפרגולה נעשית על ידי התקנת דוקרנים נגד יונים על גבי הפרגולה או באמצעות מתיחת רשת יונים בין קורות הפרגולה. הכול נעשה בהתאמה מיוחדת לפרגולה שלכם על ידי מרחיק יונים מקצועי המאבחן את השיטה הטובה ביותר לכך.
 
למה להרחיק יונים מפרגולה?
כמו בכול מקום בו מופיעות יונים בשטחי הבית, מהסיבה שאין זה אסתטי ומלכלך נורא. חשבו על פרגולה הנמצאת על גבי חניון בחצר הבית, ביצוע עבודת הרחקת יונים מפרגולה זאת, תמנע מהיונים ללכלך את רכביכם ואת שטח החניה הפרטית שלכם.
 
מחיר הרחקת יונים מפרגולה
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להרחקת יונים מפרגולה, מילאו פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון