הרחקת יונים ממחסנים

 
יונים המגיעים למחסנים עושות נזק רב לסחורה הנמצאת במקום, הן מבחינת הלכלוך והן מבחינת המחלות שהעובדים עלולים להיחשף אליהם. כאשר קיימת תופעה של ריבוי יונים במחסנים, ישנו צורך לפנות אל חברה מקצועית להרחקת יונים כמה שיותר מהר. הנזק עלול להיות בלתי הפיך וזה בהחלט דבר שניתן למנוע אותו.

חישבו על יונים המגיעות אל מחסן תבואה, תמיד הם ינברו ויחפשו אחר מזון לגוזלים שלהם. בניית קנים הינו דבר של מה בכך במקומות בהם קיימים ריבוי יונים, ואם לא תנקטו בהרחקת יונים במקום, תצטערו על הנזקים הגדולים אשר ישררו במקום.

הרחקת יונים ממפעלים
גם מפעלים חשופים לתופעת היונים ונזקיהם, באותה מידה כמו במחסנים, אך הנזק הוא גדול יותר. כאשר מופיעים יונים בתוך מפעלים, הנזק הוא חמור הן מבחינת המפגעים שקורים במפעל, והן מבחינת התדמית הלא טובה שקורית למפעל. ניתן למנוע זאת, על ידי התקנת רשתות מיוחדות נגד יונים המהוות מסך הגנה מפני היונים ובכך מונעים מהם מלהגיע פנימה.

הרחקת יונים ממרכזי קניות וקניונים
יונים המופיעים במרכזי קניות וקניונים גורמות לנזק תדמיתי עצום, שלוקח זמן לשקם אותו. הנזק מתבטא ברעשי היונים ולכלוך רב אשר יכול להרחיק את לקוחות המקום.

פה אנו נכנסים לתמונה! נתקין לכם רשתות ודוקרנים להרחקת יונים בהתאמה, בצורה מקצועית ומהירה על מנת למנוע מהיונים מלהופיע שוב. כמו כן, ננקה את הלכלוך הרב שנגרם מהיונים, אשר התייבש ונאסף במשך הזמן.


לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם בטופס מתחת, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון