הרחקת יונים מהמרפסת

היונים מהוות מטרד משמעותי לבני האדם, בשל ההרגל שלהן להתאסף ולהתקהל בקבוצות גדולות, על ידי זה שהן מייצרות לשלשת ופסולת רבה בסמוך למגורי האדם. יחד עם זאת, המטרד אינו מסתכם בלכלוך ורעש בלבד, אלא מהווה מפגע תברואתי של ממש, אשר מתבטא בריח רע ולשלשת יונים המשמשת סביבה אידיאלית להתפתחות טפילים והעברת מחלות שונות ומזיקות. כמו כן, לשלשת הבאה במגע ישיר עם מתכות מסוימות, נהרסות עם הזמן ומאבדות מהחומר שלהם.
 

מחלות המגיעות בעקבות לשלשת יונים

יונות הנעקצות מכינים, פרעושים וקרציות, משחררות עם לשלשת היונים הצטברות של טפילים הגורמים למחלות מזיקות לכול אדם אשר בא במגע ישיר איתם. אין צורך להרחיב יתר על המידה, רק לספר ולומר שבין המחלות הקיימות בלשלשת יונים, ניתן למנות את הסלמונלה, דלקת קרום המוח, קדחת הנילוס, ועוד.

הדרך הכי טובה להימנע מחשיפה אל מחלות אלה, היא להימנע ממגע עם לשלשת היונים, אלא אם אתם ממש סובלים, מומלץ לנקות זאת באמצעות כפפות ומסיכת ניילון. דרך טובה עוד יותר מלהימנע ממצב של לשלשת יונים בשטח ביתכם, היא, להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר תוכל להתקין לכם רשת נגד יונים על גבי מרפסות הבניין או מסתורי הכביסה, וכך, לא תצטרכו לדאוג כלל וכלל שיונים יגיעו אל ביתכם.
 


לשלשת יונים


הרחקת יונים מהמרפסת

הרחקת יונים מהמרפסת נעשית על ידי שתי אפשרויות. הראשונה היא באמצעות פרישת והתקנת דוקרנים להרחקת יונים. את הדוקרנים מתקינים על ידי שלושה שלבים. כאשר בשלב הראשון מרחיק היונים ינקה את השטח להתקנה חלקה, בשלב השני מורחים דבק חזק ומקצועי ובשלב השלישי פורשים את הדוקרנים על גבי הדבק שמרחנו קודם.
הדוקרנים אינם מזיקות ליונים. במבט ראשוני זה נראה מאיים ומפחיד, אך ליונה הסקרנית זה יראה לה מוזר והיא בכול זאת תנסה להתיישב על הדוקרנים, אלה לא ידקרו אותה חלילה, אלא ימנעו ממנה לנסות לשבת, על ידי גרימת חוסר נעימות.הדוקרנים עמידים בפני גשמים ורוחות, עמידים לאורך זמן, עמידים בפני קרינת השמש UV ובעלי תו תקן כנדרש.
אפשרות שניה להרחקת יונים ממרפסת הבית, הינה, באמצעות התקנת רשת חופה נגד יונים. מדובר בפטנט מעולה ופורץ דרך. פורשים רשת נגד יונים העשויה מחבלים או מחוטים שקופים על גבי המרפסת וסוגרים אותה במצב שאין שום אפשרות ליונים לחדור אל מרחב המרפסת הפרטי שלכם.רשת חופה להרחקת יונים מהמרפסת
 
לסיכום, לא בכול מצב היונה היא חמודה וסימפטית, כאשר מטרתה היא, לקנן ולדגור באזורי מגורים, דבר זה גורם למפגע ומטרד ועלול לגרום למחלות המזיקות לבני אדם ולבעלי חיים. הדרך הטובה והבטוחה היא להשתמש בשירותי הרחקת יונים, על מנת להימנע מתופעות עגומות אלה. 
 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

 • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון