הרחקת יונים מהגג / הרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים הינו דבר חשוב לאיכות החיים. יונים המקננות באזורי מגורים, מטרידות את כלל התושבים בשלל בעיות, למשל, בעיות רעש אשר מפריעות במשך כל היום. בעיות לכלוך המתבטאות בלשלשת יונים וכן נוצות רבות אשר נמצאות בעקבות כך. יונים נוהגות לקנן בדרך כלל במקומות חמים ונוחים כגון, מסתורי כביסה וכן, במרפסות וגגות מבנים.
 

הרחקת יונים מהגג

מאחר והיונות מתעופפות למשך זמן רב, הם יבחרו לנחות ולקנן במקום הראשון שנראה להם נוח וזמין. לרוב, יהיה זה על גבי גגות מבנים ובניינים. כאשר דבר זה קורה, זה מביא עימו לכלוך וזוהמה לגג, וגורם למפגע תברואתי, אשר יכול להביא עימו כינים ומחלות מזיקות לבני האדם. 

הרחקת יונים מהגג, דורשת התערבות מקצועית של מרחיק יונים מנוסה, אשר עבר שעות רבות של עבודות גובה באמצעות סנפלינג, ויודע כיצד לאבטח את עצמו לגג מפני נפילה.הרחקת יונים מהגג
 
 

הרחקת יונים מגג רעפים

יונים המגיעות לקנן על גבי גגות רעפים עלולות לגרום לנזק הרעפים ולהורסו, ע"י לשלשת יונים המכילה חומציות שיכולה לפגום ברעפים ולהחלישם עם הזמן. כמו כן, הצטברות של נוצות ולשלשלת יונים עלול לסתום את המרזב ולגרום להצפת הגג ופנים הבית. 

בגגות רעפים, יונות יכולות למצוא חורים בין הרעפים ולהסתתר ביניהם, על מנת לבנות קן שישרת אותם ואת צאצאיהם. דבר זה יגרום לחזרתם שוב ושוב לאותו מקום, ולגירמת רעש רב לדיירי הבית, שכן הם מתיישבים בתוך הגג. הרחקת יונים מגג רעפים

חשוב להבין שהרחקת יונים צריכה להתבצע באופן מקצועי אשר יבטיח לכם הרחקת יונים לצמיתות! רק על ידי התערבות מקצועית של חברה להרחקת יונים תוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

הרחקת יונים מגג רעפים, תאפשר לכם גג נקי מיונים ולכלוך, ושקט מופתי, כמו שאתם מכירים.  

הרחקת יונים באמצעות רשת נגד יונים או דוקרנים נגד יונים
בגגות בניינים נהוג להרחיק את היונים באמצעות התקנת רשת חופה נגד יונים, המכסה את שטח הגג ומונעת מיונים להגיע אליו. בגגות רעפים, נהוג להתקין דוקרנים נגד יונים מיוחדות המונעות מהיונים לשבת ולקנן במקום. אל דאגה! דוקרנים אלה, אינם מזיקים ליונים, אלא רק גורמים להם לחוסר נוחות זמנית. 

חזרה לדף הבית
הרחקת יונים

 • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון