הרחקת יונים מבתים פרטיים


אנו מודעים לבעיית היונים הקיימת אצלכם בביתכם הפרטי, ומוכנים לעשות הכול על מנת להפסיק את התופעה העגומה הזאת, אשר טורדת את מנוחתכם. למה לטרוח ולנסות להרחיק יונים בשיטות ביתיות אשר אינם עובדות כהוגן, כאשר ניתן לפנות אל חברה מקצועית להרחקת יונים לצמיתות?

האתגר הרב במלחמה נגד היונים, סייעה לנו לפתח שיטות ופתרונות יצירתיים שונים, על מנת להגן על ביתכם הפרטי מהופעתם של היונים הסוררות. ניסיוננו הרב, מאפשר לנו ליצור לכם חומת הגנה נגד היונים, על מנת שאתם תוכלו להנות בחזרה מהשקט המופתי שהתרגלתם אליו.

הרחקת יונים מגג הבית
יונים המעופפות בסביבת הבית שלכם, ינחתו במס' מוקדים הנראים להם נוחים. אחד מהם, הוא גג הבית. היונים מתעופפות בלהקות ותמיד תיתקלו במס' רב של יונים הנוחתים אצלכם. על מנת להרחיק את היונים מגג הבית, יש להשתמש בדוקרנים מיוחדות, אשר מונעות מהיונים לנחות במקום. הדוקרנים הינם קוצי נירוסטה בלתי מזיקים המותקנים על גבי פס רחב, ומהווים משטח לא נוח לנחיתה. לאחר מספר ניסיונות כושלים של היונים לנחות במקום, הם ייכנעו ויתעופפו להם מהמקום.

הרחקת יונים מחלונות הבית
כמו כן, הגיוני שתיתקלו ביונים הנמצאות על אדני חלונות, ועל גבי מנועי מזגנים הנמצאים מחוץ לחלונות הבית. אפשרות מתאימה להרחקת יונים מאזורים אלה, הינה באמצעות אותם דוקרנים להרחקת יונים, שהזכרנו בפסקה הקודמת. על מנת למנוע מהיונים להיכנס אל פנים הבית דרך החלונות, יש להתקין רשת נגד יונים מיוחדת, אשר ניתנת להשגה אצל חברה מקצועית להרחקת יונים.

הרחקת יונים מבריכה פרטית
לאחר שהרחקתם את היונים מגג ביתכם וחלונותיכם, מומלץ לדאוג גם לפתרון הרחקת יונים אשר ימנע מהיונים להופיע בחצר ביתכם או בבריכה שלכם. ניתן לעשות זאת על ידי הצבת דחלילים שונים או בלוני הפחדה אותם מציבים על גבי האדמה.


שוסטר הרחקת יונים מתמחים במתן פתרונות הרחקת יונים בבתים פרטיים, ומציעים עבודות הרחקת יונים במחירים אטרקטיביים!

לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם בטופס הבא ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי. • הרחקת יונים טיפים
  כל הטיפים וכל הפתרונות שבאמת עובדים להרחקת יונים
  הכנסו עכשיו !
 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?
  רוצה לעשות את זה בעצמך ? אצלנו תוכל למצוא את כל מוצרי הרחקת יונים במחירים הכי טובים בארץ . והאיכות - ללא פשרות
 • הרחקת יונים ? הברחת יונים ? סילוק יונים ?
  שוסטר הרחקת יונים - עם אחריות וללא פגיעה ביונים.
  אנו לא מדבירים יונים אלא רק מרחיקים אותם מאזור הקינון
הרחקת יונים מקצועית


מבצע הרחקת יונים


בואו לראות אותנו ביוטיוב - youtube  קישורים שימושים :

אתר משרד הבריאות 

אתר מזג האוויר הישראלי 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון